Kat.číslo: KR-4219-160
Kleště odizolovací 160mm VDE 1000V HIGHTECH PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4219-160
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Katalogové číslo: KR-4219-160
Popis
  • povrchová úprava čelistí matný chrom
  • 2-komponentní protismyková rukojeť
  • je zaručena bezpečná práce až do napětí 1000V
  • kabel 0,5-10mm2
  • kabel průměr 5mm