KR-4271-180 Kleště kombinované 180mm HIGHTECH PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4271-180
Kleště kombinované 180mm HIGHTECH PROFI Line
Skladem na prodejně:11 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4271-180
Skladem na prodejně:11 ks
KR-4271-205 Kleště kombinované 205mm HIGHTECH PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-4271-205
Kleště kombinované 205mm HIGHTECH PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
Kat.číslo: KR-4271-205
Skladem na prodejně:1 ks
Popis
  • povrchová úprava čelistí matný chrom
  • 2-komponentní protismyková rukojeť
  • kabel průměr 12mm
  • měkký drát průměr 5.2mm
  • tvrdý drát průměr 2.2mm