KR-500600 Nástavec 1" 60,0mm PROFI Line 1
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500600
Nástavec 1" 60,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-500600
Nástavec 1" 60,0mm PROFI Line
Skladem na prodejně:1 ks
KR-500630 Nástavec 1" 63,0mm PROFI Line 1
Kat.číslo: KR-500630
Nástavec 1" 63,0mm PROFI Line