RC-8951000003 Hydraulický zvedák pojízdný 85-460mm 2000kg nízkoprofilový RH201 1
do týdne
Kat.číslo: RC-8951000003
Hydraulický zvedák pojízdný 85-460mm 2000kg nízkoprofilový RH201
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: RC-8951000003
Produkt není skladem
RC-8951000388 Hydraulický zvedák pojízdný 75-500mm 2500kg nízkoprofilový RH216 1
Kat.číslo: RC-8951000388
Hydraulický zvedák pojízdný 75-500mm 2500kg nízkoprofilový RH216
Kat.číslo: RC-8951000388
RC-8951082031 Hydraulický zvedák pojízdný 145-490mm 3000kg nízkoprofilový RH290 1
Hydraulický zvedák pojízdný 145-490mm 3000kg nízkoprofilový RH290
Popis
  • nosnost 2000 kg — vhodný pro běžná osobní vozidla, lehčí úpravy či servisní práce
  • nízká výška v klidu umožňuje zasunutí pod vozy s malou světlou výškou
  • čtyři kolečka (některá otočná) pro snadné přemisťování zvedáku pod vozidlem
  • hydraulický mechanismus zajišťuje plynulý a kontrolovaný zdvih bez nutnosti velké síly
  • z kvalitního ocelového rámu, odolný vůči zatížení
  • pojistný ventil či jiný mechanismus, aby nedošlo k nestabilnímu poklesu při přetížení
  • ergonomická rukojeť/páka: pro pohodlné ovládání a manipulaci
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-501.000.000
- profesionální sada na opravu pneumatik - včetně veškeré nástroje potřebné k opravě - obsahuje 100mm vulkanizační nit - samolepící materiál - ideální pro opravu poškození stehů bezdušových pneumatik
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-501.000.000
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Kód: RC-8951000387
- malý, lehký a výkonný pneumatický utahovák 1/2" - max. utahovací moment 650Nm - max. povolovací moment 1254Nm - otáčky 10.500 ot./min - vyrobeno z kompozitních slitin - kompaktní, lehké provedení (pouhých 1,1kg) s délkou pouhých 90mm - tři stupně dotahování, jeden stupeň povolování - vsuvka je součástí balení