Kat.číslo: RC-8951000269
Hydraulicko pneumatický zvedák pojízdný 150-409mm 30t ATJ30-2
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: RC-8951000269
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: RC-8951000269
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-501.000.000
- profesionální sada na opravu pneumatik - včetně veškeré nástroje potřebné k opravě - obsahuje 100mm vulkanizační nit - samolepící materiál - ideální pro opravu poškození stehů bezdušových pneumatik
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-501.000.000
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: RC-8951000387
- malý, lehký a výkonný pneumatický utahovák 1/2" - max. utahovací moment 650Nm - max. povolovací moment 1254Nm - otáčky 10.500 ot./min - vyrobeno z kompozitních slitin - kompaktní, lehké provedení (pouhých 1,1kg) s délkou pouhých 90mm - tři stupně dotahování, jeden stupeň povolování - vsuvka je součástí balení