VS-EVDYK-22-1ES Krabice ukončovací EVD 22mm+kohout 1xrychlospojka 1
do týdne
Kat.číslo: VS-EVDYK-22-1ES
Krabice ukončovací EVD 22mm+kohout 1xrychlospojka
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-EVDYK-22-1ES
Produkt není skladem
VS-EVDYK-22-2ES Krabice ukončovací EVD 22mm+kohout 2xrychlospojka 1
Kat.číslo: VS-EVDYK-22-2ES
Krabice ukončovací EVD 22mm+kohout 2xrychlospojka
Kat.číslo: VS-EVDYK-22-2ES
VS-EVDYK-22-3ES Krabice ukončovací EVD 22mm+kohout 3xrychlospojka 1
Kat.číslo: VS-EVDYK-22-3ES
Krabice ukončovací EVD 22mm+kohout 3xrychlospojka
Kat.číslo: VS-EVDYK-22-3ES
Popis
  • krabice určená pro zakončování větví potrubních rozvodů
  • čtyči otvory pro možnost montáže na zeď
  • tělo z černého nylonu PA6
  • závitové vložky z mosazi
  • pracovní tlat 15 bar
  • pracovní teplota -10/+50°C
  • určeno pro zakončení potrubních rozvodů stlačeného vzduchu v průmyslu a řemeslnictví
Parametry
Kód Rozměry (mm) Vstup/výstup
VS-EVDYK-22-1ES 85 x 85 x 140 spojka 22mm / 1xrych.DN7,2