VS-MFRE63-40 Manometr do panelu MFRE 63mm 1/4" 0-40bar 1
do týdne
Kat.číslo: VS-MFRE63-40
Manometr do panelu MFRE 63mm 1/4" 0-40bar
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-MFRE63-40
Produkt není skladem
VS-MZ01-14 Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar 1
Kat.číslo: VS-MZ01-14
Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar
Kat.číslo: VS-MZ01-14
Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar
VS-MZ02-15 Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar 1
Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar
Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar
Popis
  • průměr 50mm
  • závit 1/8"
  • rozsah 0-10bar
  • zadní připojení
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-45247
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: FT-45247
Skladem na prodejně:1 ks
ks
Kód: KR-31030
- ergonomická ofukovací pistole - ovládání tlaku vzduchu - volitelné příslušenství k dokoupení
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-31030
Skladem na prodejně:2 ks
ks
Kód: KR-3198
- flexibilní magnetický vytahovák - délka 700 mm - magnet udrží až 1 kg - určený pro těžko dostupná místa
Kat.číslo: KR-3198
Skladem na prodejně:9 ks
Skladem na prodejně:5 pár
pár
- se třemi hladce se výsuvnými zásuvkami (vnitřní rozměr zásuvek: 298 x 150 x 38 mm) - s policí na 3 spreje - vybaveno robustními otočnými kolečky - materiál: ocel, PVC - nosnost: 135 kg - nosnost zásuvek: 10 kg - rozměry: 430 x 340 x 439 mm - hmotnost: 8 kg