VS-MFRE63-40 Manometr do panelu MFRE 63mm 1/4" 0-40bar 1
do týdne
Kat.číslo: VS-MFRE63-40
Manometr do panelu MFRE 63mm 1/4" 0-40bar
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-MFRE63-40
Produkt není skladem
VS-MZ01-14 Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar 1
Kat.číslo: VS-MZ01-14
Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar
Kat.číslo: VS-MZ01-14
Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar
VS-MZ02-15 Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar 1
Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar
Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar
Popis
  • průměr 50mm
  • závit 1/8"
  • rozsah 0-10bar
  • zadní připojení
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-18100
- pro vrtání bez otřepů - 3-14: 3-5-7-9-10-13-14, stopka 6mm - 5-20: 5-8-10-12-14-16-18-20, stopka 8mm - 16-30,5: 16-18-20-22-24-26-28-28-30,5, stopka 9mm - mohou se používat k vytváření děr do ocelových, hliníkových a mosazných plechů, tenkostěnných materiálů z PVC, termoplastů a plexiskla do tl. 4,0mm - v kovové kazetě - uplatnění zejména v elektroprůmyslu, automobilovém průmyslu, v sanitární a topné technice, strojírenství, při výrobě skříňových rozvaděčů, leteckém průmyslu, atd.