VS-MFRE63-40 Manometr do panelu MFRE 63mm 1/4" 0-40bar 1
do týdne
Kat.číslo: VS-MFRE63-40
Manometr do panelu MFRE 63mm 1/4" 0-40bar
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-MFRE63-40
Produkt není skladem
VS-MZ01-14 Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar 1
Kat.číslo: VS-MZ01-14
Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar
Kat.číslo: VS-MZ01-14
Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar
VS-MZ02-15 Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar 1
Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar
Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar
Popis
  • průměr 50mm
  • závit 1/8"
  • rozsah 0-10bar
  • zadní připojení
Nejprodávanější produkty
Kód: CP-6151820000
- skvělá, pohodlná a přesná práce s gravírovacím perem CP9161 - nastavitelný výkon umožňuje popisovat téměř jakýkoli materiál a povrch včetně kamene, kovu a skla. - gravírovací pero je lehké a malé, ale přesto velmi odolné. - pro snadnou a rychlou údržbu nářadí obsahuje jehlu s karbidovým hrotem. - dodává se také s hadičkou z PVC. - vibrace 5.6/ms2 - závit sání vzduchu 1/8" - délka: 175mm - hlučnost: 83db(A) - údery za minutu: 11.400 - hmotnost: 0.12 kg - průměrná spotřeba vzduchu: 0.75 l/mn - skutečná spotřeba vzduchu: 36 l/s