VS-MFRE63-40 Manometr do panelu MFRE 63mm 1/4" 0-40bar 1
do týdne
Kat.číslo: VS-MFRE63-40
Manometr do panelu MFRE 63mm 1/4" 0-40bar
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-MFRE63-40
Produkt není skladem
VS-MZ01-14 Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar 1
Kat.číslo: VS-MZ01-14
Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar
Kat.číslo: VS-MZ01-14
Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar
VS-MZ02-15 Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar 1
Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar
Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar
Popis
  • průměr 50mm
  • závit 1/8"
  • rozsah 0-10bar
  • zadní připojení
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-102.517.006
- 262-dílná základní sestava nářadí uložena v 10 speciálních vložkách z pěny (60 x 40 / 20 x 40 cm) - 4 plně vybavených zásuvek nářadím řady PROFI Line - ráčny + nástavce 1/4" - 3/8" - 1/2" 4 - 32mm - nástavce bity Inbus + Torx - klíče očkoploché - kleště kombinované, štípací, blitzky HIGHTECH - šroubováky ploché + PH - kleště, pilka, pilníky, kladivo, palička, sekáče, vyražeče - dílenský vozík MADE IN GERMANY 7 zásuvek - horní kryt je vyrobený z materiálu odolného vůči rozpouštědlům a s integrovanými úložnými přihrádkami - perforované boční stěny - velmi stabilní dvouplášťová ocelová konstrukce - 7 zásuvek s kuličkovými ložisky, plně výsuvné - pojistka zabraňující současnému otevření více zásuvek - centrální zamykání všech zásuvek - 2 pevné a 2 otočné kolečka - nosnost zásuvky: 45 kg - celková nosnost: 450 kg (bez pohybu)