VS-MFRE63-40 Manometr do panelu MFRE 63mm 1/4" 0-40bar 1
do týdne
Kat.číslo: VS-MFRE63-40
Manometr do panelu MFRE 63mm 1/4" 0-40bar
Produkt není skladem
do týdne
Kat.číslo: VS-MFRE63-40
Produkt není skladem
VS-MZ01-14 Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar 1
Kat.číslo: VS-MZ01-14
Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar
Kat.číslo: VS-MZ01-14
Manometr MZ 40mm 1/8" 0-10bar
VS-MZ02-15 Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar 1
Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar
Manometr MZ 50mm 1/8" 0-16bar
Popis
  • průměr 50mm
  • závit 1/8"
  • rozsah 0-10bar
  • zadní připojení
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3948
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3948
Skladem na prodejně:3 ks
ks
Kód: PA-GT2100
- elektrický křovinořez Procraft GT2100 je určen k sečení travnatých ploch. Silný motor s příkonem 1200W a s otáčkami až 11000 zaručuje dlouhou bezporuchovou prác - ovládání vysouvání struny je poloautomaticky - součástí dodávky je strunová hlava, kovový kotouč, popruh a montážní klíč - balení karton