Kat.číslo: XT-XT106210
AKCE XT Pokosová pila s pojezdem a laserem 1700 W, 210 mm XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT106210
Produkt není skladem
ks
Nabídka platí od 07.04.2026 do 30.04.2026 nebo do vyprodání zásob!
Katalogové číslo: XT-XT106210
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: CP-6151820000
- skvělá, pohodlná a přesná práce s gravírovacím perem CP9161 - nastavitelný výkon umožňuje popisovat téměř jakýkoli materiál a povrch včetně kamene, kovu a skla. - gravírovací pero je lehké a malé, ale přesto velmi odolné. - pro snadnou a rychlou údržbu nářadí obsahuje jehlu s karbidovým hrotem. - dodává se také s hadičkou z PVC. - vibrace 5.6/ms2 - závit sání vzduchu 1/8" - délka: 175mm - hlučnost: 83db(A) - údery za minutu: 11.400 - hmotnost: 0.12 kg - průměrná spotřeba vzduchu: 0.75 l/mn - skutečná spotřeba vzduchu: 36 l/s