Kat.číslo: XT-XT106210
AKCE XT Pokosová pila s pojezdem a laserem 1700 W, 210 mm XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT106210
Produkt není skladem
ks
Nabídka platí od 07.04.2026 do 30.04.2026 nebo do vyprodání zásob!
Katalogové číslo: XT-XT106210
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-31003
- profesionální analogová hustilka na pneumatiky - s velkým displejem v jednotkách BAR a PSI - nárazuvzdorné pevné pouzdro a manometr - funkce 3 v 1: měření, huštění, vyfoukávání - rozsah měření: 0-12 BAR / 174 PSI - včetně 1/4" konektoru